9. krog, 28.10.2023
Sobota, 28.10.2023, 16:00, Noršinci, Atila Horvat
Sobota, 28.10.2023, 19:00, Vučja Gomila, Robi Rituper
Sobota, 28.10.2023, 19:00, Ivanci, Anton Kovač
Sobota, 28.10.2023, 20:00, Filovci, Simon Smej
Sobota, 28.10.2023, 20:00, Tešanovci, Andrej Tratnjek
8. krog, 20.10-31.10.2023
Petek, 20.10.2023, 20:00, Moravske Toplice, Marjan Čontala
Sobota, 21.10.2023, 19:00, Mlajtinci, Robi Rituper
Sobota, 21.10.2023, 19:00, Ivanci, Marjan Čontala
Nedelja, 22.10.2023, 10:00, Prosenjakovci, Robi Rituper
Torek, 31.10.2023, 10:00, Motvarjevci, Slavko Nemet
7. krog, 14.10.2023
Sobota, 14.10.2023, 17:00, Noršinci, Atila Horvat
Sobota, 14.10.2023, 17:00, Strehovci, Anton Kovač
Sobota, 14.10.2023, 20:00, Filovci, Simon Smej
Sobota, 14.10.2023, 19:00, Vučja Gomila, Atila Horvat
Sobota, 14.10.2023, 20:00, Tešanovci, Anton Kovač
6. krog, 7.10 - 8.10.2023
Sobota, 7.10.2023, 17:00, Motvarjevci, Robi Rituper
Sobota, 7.10.2023, 19:00, Mlajtinci, Marjan Čontala
Sobota, 7.10.2023, 20:00, Tešanovci, Robi Rituper
Sobota, 7.10.2023, 20:00, Ivanci, Anton Kovač
Nedelja, 8.10.2023, 10:00, Prosenjakovci, Robi Rituper
Zaostala tekma 4. kroga, 4.10.2023
Sreda, 4.10.2023, 20:00, Tešanovci, Robi Rituper
5. krog, 29.9-30.9.2023
Petek, 29.9.2023, 20:00, Moravske Toplice, Anton Kovač
Sobota, 30.9.2023, 17:00, Noršinci, Atila Horvat
Sobota, 30.9.2023, 17:00, Strehovci, Aleš Müller
Sobota, 30.9.2023, 19:00, Filovci, Marjan Čontala
Sobota, 30.9.2023, 20:00, Vučja Gomila, Anton Kovač
4. krog, 23.9-24.9.2023
Sobota, 23.9.2023, 20:00, Mlajtinci, Aleš Müller
Sobota, 23.9.2023, 20:00, Ivanci, Atila Horvat
Sobota, 23.9.2023, 20:00, Tešanovci, Robi Rituper
Sobota, 23.9.2023, 20:00, Vučja Gomila, Anton Kovač
Nedelja, 24.9.2023, 10:00, Prosenjakovci, Anton Kovač
3. krog, 15.9-16.9.2023
Petek, 15.9.2023, 20:00, Mlajtinci, Aleš Müller
Petek, 15.9.2023, 20:30, Moravske Toplice, Božidar Crnkovič
Sreda, 27.9.2023, 17:00, Noršinci, Marjan Čontala
Sobota, 16.9.2023, 18:00, Strehovci, Robi Rituper
Sobota, 16.9.2023, 19:30, Filovci, Anton Kovač
2. krog, 9.9-10.9.2023
Sobota, 9.9.2023, 20:00, Vučja Gomila, Robi Rituper
Sobota, 9.9.2023, 20:00, Ivanci, Anton Kovač
Sobota, 9.9.2023, 20:00, Tešanovci, Aleš Müller
Nedelja, 10.9.2023, 10:00, Prosenjakovci, Robi Rituper
Ponedeljek, 11.9.2023, 19:00, Filovci, Aleš Müller
1. krog,1.9-2.9.2023
Petek, 1.9.2023, 20:00, Mlajtinci, Robi Rituper
Petek, 1.9.2023, 20:30, Moravske Toplice, Aleš Müller
Sobota, 2.9.2023, 18:00, Motvarjevci, Robi Rituper
Sobota, 2.9.2023, 18:00, Strehovci, Anton Kovač
Sobota, 2.9.2023, 18:00, Noršinci, Marjan Čontala
Superpokal
Sreda, 30.8.2023, 20:00, Tešanovci, Aleš Müller