Objavljamo sklepa disciplinske komisije, v zvezi z dogodki v prejšnjem, 16. krogu.

 

Iz zapisnika tekme KMN NORŠINCI-KMN STREHOVCI izhaja, da sta za gostujočo ekipo nastopila BENO MERIČNJAK (reg:2144) in BENJAMIN HERMAN (reg:2185) ,ki sta imela prepoved nastopa.

Tekmovalni pravilnik LMN OŠZ Moravske Toplice v tretjem odstavku 53.člena jasno in nedvoumno določa, da se po uradni dolžnosti tekma registrira z rezultatom 3:0 v korist ekipe, ki je bila nasprotnik ekipe, ki je kriva za prekršek.

Oba igralca morata odslužiti eno tekmo (1) prepovedi.

Po 23.členu disciplinskega pravilnika ekipa KMN STREHOVCI prejme OPOMIN.

Naprošamo vse klube, da sproti spremljajo sklepe vodje tekmovanja in se tega tudi držijo. Prepovedi nastopov so najmanj 48 ur pred tekmo objavljeni na spletni strani, ravno tako pa so igralci, ki nimajo pravice do nastopa, v zapisniku označeni z rdečo barvo.


Na tekmi NK TEŠANOVCI-ŠD MOTVARJEVCI je bil izključen trener gostujoče ekipe g. LEON VUGRINEC, in sicer zaradi neprimernega in nešportnega obnašanja.

Zaradi prekrška po 22.čl. na podlagi 8./b čl. se kaznuje s prepovedjo vodenja ekipe na dveh (2) tekmah.

Na seji Komisije za mali nogomet pri OŠZ Moravske Toplice, ki se je odvila v petek, 19. maja v vaško-gasilskem domu Tešanovci, so bili poleg članov tekmovalne komisije prisotni še predstavniki klubov KMN Vučja Gomila, NK Tešanovci, ŠD Motvarjevci, KMN Mlajtinci, KMN Ivanci in ŠD Filovci.

Glede tekmovalnega pravilnika smo se odločili, da bo dopolnjen dokument, ob upoštevanju določenih smiselnih pripomb, ponovno na mizi in predmet sprejema po tekoči sezoni in pred pričetkom sezone 2023/2024.

Opravljen je bil žreb za občinski turnir za pokal občine, ki bo na sporedu, zaradi sočasnega dogajanja v naši soseščini, v nedeljo, 11. junija v Tešanovcih.

V nadaljevanju objavljamo razporeditev ekip po opravljenem žrebu in terminski načrt turnirja.


Skupina A

Strehovci
Vučja Gomila
Mlajtinci


Skupina B

Ivanci
Filovci
Tešanovci


Skupina C

Moravske Toplice
Motvarjevci
Noršinci



Skupinski del

 

Strehovci : Vučja Gomila ob 9.30
Ivanci : Filovci ob 10.00
Strehovci : Mlajtinci ob 10.30
Ivanci: Tešanovci ob 11.00
Moravske Toplice : Motvarjevci ob 11.30
Vučja Gomila : Mlajtinci ob 12.00
Moravske Toplice : Noršinci ob 12.30
Filovci : Tešanovci ob 13.00
Motvarjevci : Noršinci ob 13.30


Četrtfinale


(X) A1 : B3/C3 (najboljša tretjeuvrščena ekipa iz preostalih dveh skupin) ob 14.30
(Y) B1 : A3/C3 (najboljša tretjeuvrščena ekipa iz preostalih dveh skupin) ob 15.00
(Z) C1 : A2 ob 15.30
(W) B2 : C2 ob 16.00

Ob 14.00 bo na sporedu revialna veteranska tekma.


Polfinale

X : Y ob 16.30
Z : W ob 17.00


Tekma za 3.mesto ob 17.30


Finale ob 18.00


Pomembno: Na turnirju bosta pravico delila dva sodnika, prijaviti bo možno 14 igralcev, tako kot velja za prvenstvo. Naknadno bo objavljen še podrobnejši pravilnik in razpored, kar bo tudi skupaj s prijavnim obrazcem za igralce posredovano vsem ekipam po elektronski pošti.

Moštvu NK Tešanovci je dva kroga pred koncem prvenstva uspelo matematično potrditi naslov v letošnji sezoni (2022/2023). Najbližji zasledovalci, ŠD Moravske Toplice, so si namreč privoščili spodrsljaj proti Vučji Gomili, s čimer je prednost tešanovskih nogometašev, ki kraljujejo na prvem mestu vse od začetke letošnje sezone, ob opravljenem poslu proti Motvarjevcem narasla na neulovljivih sedem točk.

Čestitke na izjemni sezoni, v kateri doslej še niso okusili grenkobe poraza.