Zapisniki

18. krog (31.5-2.6.2024)

Moravske Toplice - Filovci

Mlajtinci - Tešanovci

Strehovci - Noršinci

Prosenjakovci - Ivanci

 

17. krog (25.5-29.5.2024)

Noršinci - Moravske Toplice

Filovci - Motvarjevci

Strehovci - Prosenjakovci

Tešanovci - Ivanci

 

16. krog (17.5-19.5.2024)

Moravske Toplice - Strehovci

Motvarjevci - Noršinci

Mlajtinci - Filovci

Prosenjakovci - Tešanovci

 

15. krog (10.5-11.5.2024)

Moravske Toplice - Prosenjakovci

Strehovci - Motvarjevci

Noršinci - Mlajtinci

Filovci - Ivanci

 

14. krog (4.5-2.6.2024)

Mlajtinci - Strehovci

Ivanci - Noršinci

Tešanovci - Filovci

Motvarjevci - Moravske Toplice

 

13. krog (26.4-30.4.2024)

Moravske Toplice - Mlajtinci

Strehovci - Ivanci

Motvarjevci - Prosenjakovci

Noršinci - Tešanovci

 

12. krog (19.4-2.5.2024)

Mlajtinci - Motvarjevci

Tešanovci - Strehovci

Prosenjakovci - Filovci

Ivanci - Moravske Toplice

 

11. krog (12.4-13.4.2024)

Moravske Toplice - Tešanovci

Motvarjevci - Ivanci

Mlajtinci - Prosenjakovci

Noršinci - Filovci

 

 

10. krog (6.4-7.4.2024)

Filovci - Strehovci

Ivanci - Mlajtinci

Vučja Gomila - Moravske Toplice

Tešanovci - Motvarjevci

Prosenjakovci - Noršinci

 

Ponovljena tekma 9. kroga (01.04.2024)

Filovci - Moravske Toplice

 

9. krog (28.10.2023)

Noršinci - Strehovci

Vučja Gomila - Motvarjevci

Ivanci - Prosenjakovci

Filovci - Moravske Toplice

Tešanovci - Mlajtinci

 

8. krog (20.10.2023-31.10.2023)

Moravske Toplice - Noršinci

Mlajtinci - Vučja Gomila

Ivanci - Tešanovci

Prosenjakovci - Strehovci

Motvarjevci - Filovci

 

7. krog (14.10.2023)

Noršinci - Motvarjevci

Strehovci - Moravske Toplice

Filovci - Mlajtinci

Vučja Gomila - Ivanci

Tešanovci - Prosenjakovci

 

6. krog (7.10-8.10.2023)

Motvarjevci - Strehovci

Mlajtinci - Noršinci

Tešanovci - Vučja Gomila

Ivanci - Filovci

Prosenjakovci - Moravske Toplice

 

Zaostala tekma 4. kroga (4.10.2023)

Tešanovci - Noršinci

 

5. krog (29.9.-30.9.2023)

Moravske Toplice - Motvarjevci

Noršinci - Ivanci

Strehovci - Mlajtinci

Filovci - Tešanovci

Vučja Gomila - Prosenjakovci

 

4. krog (23.9.-4.10.2023)

Mlajtinci - Moravske Toplice

Vučja Gomila - Filovci

Ivanci - Strehovci

Prosenjakovci - Motvarjevci

Tešanovci - Noršinci

 

3. krog (15.9.-27.9.2023)

Mlajtinci - Motvarjevci

Moravske Toplice - Ivanci

Strehovci - Tešanovci

Filovci - Prosenjakovci

Noršinci - Vučja Gomila

 

2. krog (9.9.-11.9.2023)

Vučja Gomila - Strehovci

Ivanci - Motvarjevci

Tešanovci - Moravske Toplice

Prosenjakovci - Mlajtinci

Filovci - Noršinci

  

1. krog (1.9.-2.9.2023)

Moravske Toplice - Vučja Gomila

Motvarjevci - Tešanovci

Strehovci - Filovci

Noršinci - Prosenjakovci

Mlajtinci - Ivanci

 

SUPERPOKAL (30.8.2023)

Tešanovci - Mlajtinci